ELLAMUA
WARSZTATY+

Warsztaty makijażu dedykowane są osobom, które chciałyby nauczyć się malować siebie na co dzień, do pracy lub na wielkie wyjścia. Obejmują przegląd kosmetyczki, analizę twarzy oraz dobór kosmetyków i kolorów oraz technik makijażu dopasowanych do typu urody.

Warsztaty mogą mieć formę typowej indywidualnej lekcji makijażu, podczas której wykonuję makijaż i dokładnie omawiam poszczególne jego etapy, następnie pomagam w wykonywaniu makijażu, odpowiadając na pytania w trakcie malowania. W trakcie ćwiczenia malowania udzielam wskazówek jak dobrać i aplikować konkretny kosmetyk, jak dobrać i operować pędzlami i innymi akcesoriami do makijażu. 

Warsztaty makijażu odbywają się w salonie urody lub innym umówionym miejscu. Zapewniam kosmetyki, pędzle i wszystkie potrzebne do pracy narzędzia, a także materiały szkoleniowe.

Do wyboru są warsztaty indywidualne i grupowe -od spotkań integracyjnych dla pracowników, po wieczory panieńskie.

W dziale z eventami, znaleźć można również ofertę makijażowych warsztatów wyjazdowych, również w połączeniu z innymi tematycznie warsztatami np. fotografii.

Wieczór Panieński

Makijaż to również świetna zabawa, a wieczór panieński rozpoczynający się od warsztatów makijażu to połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Oferta wieczorów panieńskich to nauka makijażu, która może być poszerzona o zabiegi dla panny młodej.

Jest to też świetna zabawa, która może być wstępem do wyjścia na miasto bądź będąca częścią wieczoru panieńskiego organizowanego w domu.

Odwiedzaj mój Blog:

Dołącz do naszego klubu !

Dołącz do EllaMua Makeup Club i zapytaj o Kartę Stałego Klienta. Dzięki niej uzyskasz status klubowicza i możliwość korzystania z szeregu ofert promocyjnych.